[MTGS Klasyk] Wewnątrz Bańki: Autyzm Perspektywy MagicMagic jest grą z stereotyp. Przy ogólnej populacji o nas myśli, ale raczej pomyśleć o nadwadze, społecznie nieudolnych osób bez innych hobby, ale Magic i wątpliwych osobowych hygine. I've napotkanych graczy Magic wystarczy wiedzieć, że ten stereotyp jest bzdura.

Jednak do pewnego stopnia, to opisuje mnie bardziej, niż chciałbym. Nie dlatego, Magic spożywa moje życie, które nie jest, ale dlatego, że jestem z autyzmem, jeden z kilku w mojej okolicy, który gra Magic regularnie. Jestem tu mówić w ich imieniu, aby podzielić się naszymi doświadczeniami związanymi Magic.


Co to jest Autyzm?


Przypuszczam, że powinienem się oświecić, co mój stan jest Zanim przejdziemy dalej. Autyz to na całe życie, gdzie dana osoba rozwój jest utrudniony w różnym stopniu. W większości przypadków ich komunikacja jest zaburzona i będą przestrzegać sztywnych rutynowych i walczyć zaciekle przeciwko nim jakichkolwiek zmian. W niektórych przypadkach jedzą ograniczony rodzaj żywności (co jest częścią mojego problemu) i mają trudności z jedzeniem niczego innego. Niewielka liczba może mieć poważne trudności w zachowaniu, takich jak kopanie i dziurkowania. Mają też chętnie, czasami nie są powszechnie wspólne interesy, które mogą na granicy obsesji. W niektórych przypadkach osoby jest izolowany w swoim świecie niewiele, nie może komunikować się w sposób czytelny z nikim i zostanie całkowicie nie z troski o siebie.

Na szczęście, mój autyzm jest łagodny. I zostały z rozpoznaną Zespołu Aspergera od wieku jedenastu lat. Zespołu Aspergera jest realtively łagodną formę autyzmu. Mam trudności opisujące rzeczy do ludzi, mój sposób wypowiedzi jest niezwykle uprzejmy. Nie mogę jeść owoców i warzyw (próbowałem - czytaj: retched - i nie. Jest to bardzo trudne do połknięcia ich), a jeśli coś nieoczekiwanego pochodzi stąd, ni zowąd, I paniki i kręcić aż się wokół idei.

Istnieje pozytywna strona tego stanu, though. Zawsze byłem wielkim ucznia, zawsze dobrze w szkole, a także były w stanie grać na fortepianie i klarnecie bardzo dobrze.

Pomimo tych pozytywnych rzeczy o mnie, nadal ma problemy socjalizacji z obcymi. Były czasy, gdzie Czuję się pojedyncze, podobnie Samotnik Powłoki, odizolowane od świata, a nawet z najbliższymi mi tylko chwyt na zewnątrz.

Ale nie mieszkam w tej sprawie. Nie jestem smutny z jej. To część tego, co czyni mnie wyjątkowy. To, i wiele różnych interesów wybrałem się na przestrzeni lat, począwszy od satyry politycznej do latające ryby (?), od klasycznych gier komputerowych na parodie z nich, z Star Trek do okrętów przeszłości, niektóre z nich nie istnieje. To z nieistniejącego statku czerpię moje imię online.


Wprowadzenie do nieco o Magic


Pomijając te interesy, jedna z moich obsesji na przestrzeni lat był Magic. Wiosną 2000 r., przyjaciel mój brat przedstawił mu, który wprowadził go do mojego brat, który wprowadził go do mnie. Podobnie jak większość rzeczy, które wprowadzono do mnie I w końcu spodobała byłem ostrożny, to ciekawe, to cieszyłem się, a następnie zaczepione.

Zaczęliśmy ze starym opakowaniu startera, że przyszedł z ogromnym Thorn Elemental i pracował nasz sposób się z Exodus i precons Urza bloku. Jak na ironię, ciśnienie szkoły zmusiły mnie do podjęcia przerwy tak jak Invasion wyszedł, który jestem sądzić się dzieje z ziarna.

Wybraliśmy tempa ponownie krótko po mękach, w końcu odkryłem, gdzie możemy uczestniczyć w turniejach, w sam raz dla Wyrok w wersji beta. Uczestniczyliśmy regularnie odkąd i zostały częściowo odpowiedzialny za ożywienie liczba graczy Magic w naszym regionie.


To tyle o tobie; dostać się do punktu!


Przepraszamy, ale ten artykuł jest o osoby z autyzmem poglądy Magii, problem czuję dość kwalifikacje do omówienia.


Co przyciąga osoby autystycznej do Magic?


Chociaż osoby z autyzmem mogą przyciągać Magic tradycyjnych powodów, takich jak ładna grafika, istnieje wiele mniej przewidywalny, ale ważne powodów dlaczego mieliby chcieć grać.

Przede wszystkim, przynajmniej w moim doświadczeniu, osoby z autyzmem są notorycznie uparty-minded. Wiem, że ma trzy lub cztery zaufane osoby uzbrojone w potężne dowody, aby przekonać mnie do zmiany moim zdaniem o czymś. Ma to dwie zalety. Po pierwsze, mają bardzo wysoką odporność na naciski rówieśników, więc jeśli ktoś nie jest bardzo zbliżony do mnie mówi, co robię jest głupie, bardzo rzadko opieki. Druga rzecz naszych upór przynosi to nasze oddanie do naszych decyzji, bez względu na to, czym są. Kiedy osoba z autyzmem ma interes, to zazwyczaj na całe życie, niezależnie od tego, co to jest.

Drugim głównym czynnikiem, który napędza nas do Magic jest naszą potrzebę przewidywalności i bezpieczeństwa. Magic jest grą z zasadami. Niektóre gry, takie jak w chowanego mieć różnych zestawów reguł, a nie jest jasne, na zasadach myli i panikuje nas. W magii, zasady pozostają takie same. 20 życia, 7 karty,dwóch z trzech, poddania się Affinity, itp. Te stałe upewnij się, że wiemy, gdzie jesteśmy w danym punkcie. Jednak potencjał Wadą takiego (w zależności od punktu widzenia) jest naprawdę lubię, kiedy ludzie nie przestrzegają zasad ściśle, co z mojego doświadczenia może irytować niektóre osoby.

Końcowy głównym czynnikiem jest matematyka. Spora część osób z autyzmem, w tym ja, są bardzo dobre z matematyki i korzystać pracujących obecnie problemów. Jako widz, niektóre z moich ulubionych pokładów oglądać w akcji są jak pokłady Wake, które muszą utrzymać ścisłą śledzić ich numery, które mają być skuteczne. Nie, że są one typu pokłady gram, ale wytłumaczę później.


Jakie korzyści daje Magic Czy dla osób autyzmem?


Z moich własnych doświadczeń, Magic daje wiele korzyści na osoby z autyzmem. Wprawdzie może nadać tych świadczeń na innych ludzi, ale tych świadczeń może być lekceważony przez ogół społeczeństwo.

Pierwsze korzyści edukacyjnych. Na kartach w powieści, Magia narażone mi wiele nowych słów. Słowa takie jak Wendeta, Duchowny Interwencje i Zgniły, które teraz mają tendencję do stosowania w rozmowie. Dla wielu osób z autyzmem problemów komunikacyjnych, poprawy ich słownictwie nie mogą nic zrobić, ale dobre. Bogata fabuła Magic (i zablokować Mirrodin) są napędzane mój apetyt na czytanie, co z kolei może poprawić słownictwo. Moje umiejętności matematyczne również poprawie, ze względu na konieczność utrzymania utwór z kilku różnych numerów, które mogą zmienić w krótkim odstępie czasu.

Druga rzecz to maniery. Osoby autystyczne mają mocny czas uchwycenia pojęcia obrotów, a gra jak Magic, który z kolei jest tak ukierunkowane, pomaga nam pojąć. To uczy nas cierpliwości. Kiedy autystycznych osób podejmuje jakichkolwiek działań, nie lubimy być przerwane. Odkąd w połowie odlewów przed stworzeniem realizacji Państwa Gniew Boży zaczyna przeciwstawiać nie jest pożądane sytuacji, będą w końcu dowiedzieć się o pierwszeństwo. Zasady są nie tylko zapewnienie zorganizowanego systemu dla nich, ale może pomóc w zachowaniu trudności, wielu z nich.

Ostateczna korzyść jest najważniejsze: towarzyskich. Jak mówiłem, nie jesteśmy grupą społeczną, a gdy byłem młodszy, spędziłem większość mojego czasu na własną rękę, czytając lub oglądając telewizję. Magic wymaga od jej uczestników do wyjść i spotkać się ze sobą, która przyczyniła się do przełamania zwyczajem. Ponadto, ze względu na nas podziału wspólnego zainteresowania, spotkałem 30 + ludzi, że inaczej nie będzie, a może się towarzysko z nimi. I nie może być mistrzem, ale to też bardzo mi pomógł czują się mniej niezręcznie w sytuacji z obcymi. To pomogło mi ukształtować szczególnej więzi z bratem, która przyczyniła się do propagowania mi wydostać się na świecie raz na jakiś czas.


Co mogę zrobić, aby pomóc autyzmem Magic?


Podnoszenie autystyczne dziecko nie jest łatwym zadaniem. Zapytaj Każdy rodzic, że rozmawiałem z, i to ci powiedzą o napędzie jest do końca ich sprytu w argumenty, zestresowany przez ataki paniki i napady złości, a nękane przez ciągłego niepokoju o ich dziecka w przyszłości. Jeśli są z nim powiązane lub znasz kogoś, z autyzmem, należy zachęcać ich do gry Magic. Można tylko je dobrze. Istnieje jednak szereg kwestii trzeba zwracać uwagę na:

  1. Podobne pokładów - autystyczne Magic gracze mają tendencję do budowania samego rodzaju pokładów, z niewielkim odchyleniem. Na przykład, niemal w dowolnym formacie, gram White Weenie, niezależnie od tego, jakich narzędzi mam. (Chlubnym wyjątkiem jest blok Mirrodin. Znałem WW idzie nigdzie po Skullclamp został zakazany.) Również często obejmują swoje ulubione karty, które nie zmieniają się od dłuższego czasu. Jeden z moich przyjaciół umilkła Standard po Onslaught obraca się, bo już nie mógł grać [card = Akroma, Angel of Wrath]Akroma[/card]. My ostatecznie przekonał go do znów zacząć grać.
  2. Reguły Argumenty - Jeśli znalazłeś się gdy grasz z błędnego przekonania o grze (np. artefakty [card = Volcanic Dragon|Mirage] wzywanie choroby[/card]), może być trudno przekonać ich inaczej. Także po ich decyzji, jak [card = Humility]skomplikowane karty[/card] roboty, będą trzymać się tej decyzji przez długi czas, niezależnie od tego, jak dobrze, czy źle, że orzeczenie jest.
  3. Problemy behawioralne - Jak powiedziałem, niektóre osoby z autyzmem mają problemy z zachowaniem. Jest to najczęściej pojawiają się, kiedy przegrywają. Muszę podkreślić, że nie wszystkie osoby z autyzmem mają tych problemów, ale jeśli są świadomi problemów, trzeba dbać. Porozmawiaj z rodzicami o poradę, jeśli staje się problem cyklicznego.
Więc, jeśli chcesz wprowadzić osoby z autyzmem do magii, to należy:

  • Remain pacjenta. Jeśli już uczył gry słabo, mogą oni dokonywać tych samych błędów ponownie.
  • Make dodatki za dziwne zachowanie, ale narysować linię na niewłaściwe / niebezpiecznych zachowań.
  • Zachęcaj je, aby porozmawiać o swoich innych interesów, i porozmawiać z innymi osobami niż ich przeciwnicy. Pozwoli im częściej angażują się w rozmowę, i ich komunikację poprawi.
Nie jestem opowiada Magic jako "lekarstwo" na autyzm, ale w mojej grupie ludzi, którzy biorą udział, w tym ja, są w stanie rozmawiać z ludźmi bardziej komfortowo, a ich zachowanie uległo poprawie. Przynajmniej będą mieć grupę ludzi, którzy będą szukać dla nich w szkole lub w mieście. Dla rodziców będzie to jedna z największych korzyści: ludzie, którzy wiedzą o ich stan dziecka i dbałość o nich.


Więc jaki ma Magic korzyści dla Ciebie?


Zamiast podawać wszystkie korzyści Magic dał mi, czuję mam powiedzieć wam pewną historię. Kiedyś poszedł do odwrotu z grupą ludzi na całym moim wieku, z których wiele również Magic. W tym czasie ludzie podchodzili do mnie i powiedział mi jak bardzo mnie lubił, jak lubili moje poczucie humoru i ogólnie dobry nastrój. Byłem przytłoczony. Nie miałem pojęcia, że tak wiele osób tak wysoko mnie. Przeniósł mnie dosłownie do łez.

To, wraz z bratem w przyjaźni, przebiło bańka. Czuję się częścią szerszego świata, i to wspaniałe uczucie. Nigdy nie mogłem zrobić tego bez Magic: The Gathering.

Banner przez Votan
Edycji Goblinboy & Binary

Comments

Posts Quoted:
Reply
Clear All Quotes